+48 792 867 291

Wymiana baterii MacBook Air i Pro

wymiana baterii macbook air

Wymiana baterii MacBook Air

W zależności od modelu komputera Mac wymiana baterii w MacBooku może kosztować od  300 do 999 PLN. Zadzwoń pod numer +48 792 867 291, aby zarezerwować wymianę baterii w komputerze Mac tego samego dnia i przywrócić komputer Mac do pracy już dziś. Wymiana baterii naszego MacBooka jest objęta 6-miesięczną gwarancją na części i robociznę.

Niezależnie od tego, czy bateria Twojego MacBooka nie ładuje się prawidłowo, czy też nie wytrzymuje długo po pełnym naładowaniu, nasz wysokiej jakości i konkurencyjny serwis baterii MacBooka jest do Twojej dyspozycji w przypadku awarii oryginalnej baterii.

Nasze ceny wymiany baterii MacBooka obejmują koszt nowej baterii MacBooka Pro i instalacji. Możemy wymienić baterie MacBooka Pro w modelach MacBooka Pro sprzed 2012 roku. Zapewniamy również serwis tego samego dnia na Retina MacBook Pro z bateriami przyklejonymi do obudowy MacBooka.

Wymiana baterii w MacBook Pro

Oferujemy pełną gamę wysokiej jakości nowych baterii do MacBooka Air. Oferujemy wymianę baterii MacBooka Air na miejscu w ciągu godziny.

Odkurz swojego MacBooka za darmo

Po kilku latach użytkowania MacBook może gromadzić dużo kurzu. Kurz może zatkać wentylatory i znacznie zmniejszyć przepływ powietrza, powodując przegrzanie procesora. Przegrzany procesor może powodować losowe zawieszanie się, wyłączanie lub ponowne uruchamianie komputera Mac. Długotrwałe przegrzewanie procesora może spowodować jego trwałe uszkodzenie.

Zanim wymienimy baterię MacBooka, wyczyścimy wnętrze komputera Mac z kurzu, jak pokazano na poniższym obrazku. Zdjęcie po lewej zostało zrobione przed czyszczeniem. Usuwanie kurzu nie tylko przywraca wydajność systemu chłodzenia komputera Mac, ale także zapewnia naszym technikom komfortowe, wolne od kurzu środowisko pracy.

czyszczenie macbook z kurzu po naprawie

Podstawowe informacje o baterii MacBooka

Baterie MacBooka mają ograniczoną żywotność. Bateria Twojego MacBooka może być pierwszą rzeczą, którą musisz wymienić. Wymiana baterii komputera Mac to najtańszy sposób na przywrócenie MacBooka do życia. Jeśli Twój MacBook wykazuje następujące objawy, nadszedł czas, aby wymienić zepsutą baterię.

1. W pełni naładowana bateria nie wytrzyma długo.

2. Nie można naładować baterii.

3. Nie można wykryć baterii.

4. Pasek stanu baterii wyświetla następujące informacje: Obsługa baterii, Wymień wkrótce, Wymień teraz.

Czasami wadliwy obwód ładowania płyty głównej może powodować komunikat, taki jak „Brak dostępnej baterii”. Jeśli masz problem z ładowaniem płyty głównej, problem będzie się powtarzał, nawet jeśli wymienisz ją na nową baterię. Możesz potrzebować naszej usługi naprawy płyty głównej, aby naprawić obwód ładowania płyty głównej.

Kontakt

DAMIAN ZAWADZKI SERWIS
NaprawJabłuszko.pl
tel: +48 792 867 291
mail: serwis@naprawjabluszko.pl