+48 792 867 291

Naprawa ładowania w iPhone

Jesteś właścicielem telefonu iPhone marki Apple?

Od pewnego czasu zauważyłeś problemy z jego działaniem? Niektóre z objawów to szybkie rozładowywanie baterii? A może występują problemy z działaniem gniazda lightning? Inne objawy mogące wskazywać na usterkę to również zawieszająca się na „jabłku” sekwencja uruchamiania urządzenia.

Naprawimy Twojego iPhone Apple oczywiście w każdej wersji

Bez wątpienia jesteśmy najlepszym serwisem telefonów komórkowych marki Apple. W związku z tym działamy na rynku nieprzerwanie od wielu lat. Mając bogate doświadczenie w naprawie iPhone'ów. Wyżej wymienione objawy jednoznacznie wskazują na wadliwie działający układ U2 Tristar. Jest on obecny w każdym telefonie marki Apple, wyposażonym w gniazdo zasilania lightning. Jest ono mocowane wewnątrz na płycie głównej i w wyniku działania różnych czynników, z czasem może przestać działać prawidłowo.

Uszkodzony układ Tristar – objawy

Ze względu na wiele połączeń z innymi chipami oraz złożoność układu U2 Tristar, usterki mogą występować pod różnymi postaciami.

Poniżej  7 najbardziej charakterystycznych usterek związanych z wadliwym układem Tristar:

1. Brak ładowania iPhona oraz brak poboru prądu przez urządzenie.
2. Brak połączenia z komputerem.
3. Wiadomość na ekranie „Akcesorium może nie być obsługiwane”.
4. Nagłe rozładowywanie się baterii.
5. Zapętlony restart telefonu.
6. Brak możliwości włączenia telefonu (brak jakichkolwiek oznak życia).
7. Telefon po podłączeniu do kabla Lightning nie jest wykrywany, natomiast po wetknięciu wtyczki odwrotną stroną, telefon zostaje wykryty przez PC, lub rozpoczyna ładowanie.

Naprawa iPhone – wymiana układu U2 IC

Możemy zaoferować Państwu bezpieczną usługę naprawy telefonu iPhone. Będzie ona polegać na diagnostyce urządzenia i po potwierdzeniu że za problem odpowiada układ U2 Tristar , przystąpimy do jego wymiany na nowe. W całym procesie korzystamy z najnowszych dostępnych na rynku technologii i narzędzi. Jakość wykonanych przez nas napraw jest równoważna z jakością napraw wykonywanych w autoryzowanych serwisach marki Apple. Różni się natomiast ceną, która jest wyraźnie niższa, a także szybkimi terminami napraw. Jeśli zależy Państwu na tym, aby Wasz iPhone szybko wrócił do życia i ponownie cieszył Was płynnym i szybkim działaniem oraz długo trzymająca baterią, warto się z nami skontaktować. Sprawdzimy czy winnym usterki jest układ U2, a jeśli tak, przeprowadzimy naprawę układu zasilania.

Skontaktuj się z nami

Thank you! Your message has been sent.
Unable to send your message. Please fix errors then try again.